’Çizginin en doğru adresi.’

Bilgi Hattı

+90 507 602 53 10

OTOPARK ÇİZGİLERİ

Kapalı otopark çizgileri ve açık otopark çizgileri, konusunda uzman ekiplerimizce, otopark zeminine uygun çözümler üretildikten sonra, kaliteli malzeme kullanılarak ve müşteri memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır.

Kapalı Otopark Çizgilerinin ve açık otopark çizgilerinin uygulanacağı zeminin özelliğine ve kullanım amacına göre boya tercihi yapılarak çizilmelidir 

 

Kapalı Otopark ve açık otopark çizgi işaretleme işlemlerinde uygulama çok önemlidir. Uygulamaya ne kadar özen gösterilirse ve zemin üzerinde de temiz çalışılırsa; iş bitiminde görüntü de o ölçüde göze hitap edecektir. uygulama yapılacak kapalı veya açık otoparklarda projesi yok ise, ölçülerek projelendirilir. Kolon araları sabit değil ise bunlarda tek tek ölçülerek kaç araç sığacağına karar verilir. Tüm ölçülerin nizami olması istendiği için tek bir ölçü üzerinden devam edilir. Bunun dışında proje üzerinde araç yönlendirme okları, yaya geçitleri ve stop çizgileride tam olarak nerede olcağını belli eder. Bu gibi uygulamalarda tüm bu işlemler bittikten sonra uygulamaya geçilir ve sadece proje üzerinde ne varsa ona göre hareket edilir. 

OTOPARK ÇİZGİLERİ,yol çizgileri,yol çizgi boyası,yol boyası,park yeri çizgileri,otopark çizen firmalar,yol çizen firmalar,yol çizgisi,otopark çizgisi,fabrika zemin çizgileri,iş güvenliği zemin çizgileri,

Kapalı otopark ve açık otopark çizgi çalışmalarında, uygulama öncasi uzman ekibimizle ücretsiz keşif yapılarak proje hakkında bilgi edinmek üzere ölçüm ve gözlem yapılmaktadır. Kapalı otoparkın veya açık otoparkın zemini gözlemlenerek,zemine uygun boya seçimi yapılır. Uygulama yapılacak kapalı otoparklarda ve açık otoparklarda proje esas alınarak çizim yapılır. Projesi olmayan veya projelendirilmeyen kapalı veya açık otoparklarda ise uzman ekibimiz tarafından otoparkın tam alanı ölçülerek projelendirilirek uygulamaya hazır hale getirilir. Kapalı otopark ve açık otoparklarda trafik yön okları, trafik güvenlik aynası, kolon köşe koruyucu, otopark araç stoperi, hız kesici kauçuk kasis, yol butonu, delinatör yaya yürüyüş yolları ve yaya geçitleri müşterilerin isteği üzerine projeye dahil edilir ve uygulanır.

Yapılan çalışmalarda Müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışma tamamlanır.

 

OTOPARK VE ZEMİNE GÖRE KULLANDIĞIMIZ YOL ÇİZGİ VE OTOPARK ÇİZGİSİ BOYALARI 3 ÇEŞİTTİR;

1)TEK KOMPENANTLI SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI,

2)TEK KOMPENANTLI AKRİLİK ESASLI SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI,

3)ÇİFT KOMPENANTLI SOĞUK YOL ÇİZGİ BOYASI

 

  • KOCAELİ ÇİZGİ / İŞ GÜVENLİĞİ ÇİZGİLERİ

  • Telefon: +90 507 602 53 10
  • E-Posta: [email protected]
  • Adres: Diliskelesi Mah.Saidi Nursi Caddesi 735 Sokak No:17 Hukukçular Sitesi B-Blok Kat:1 Daire:7 Dilovası/Kocaeli

Treegroup

Copyright © 2018 - İçerik Hakları Saklıdır.